Magija Medaus Motherwort Medus medus natūralus medus Džiovintos gėlės honey badger apiary medaus produktus stiklainį medaus

€5.21


Medaus Magija

Vario dvigubos fermentacijos (praturtintas medaus)

Medus įtrauktas į rinkinį galios kosmonautas, programos "Sirius"

Didelio masto mokslinių tyrimų, vykdomų pagal Instituto Mitybos žaizdų parodė, kad dėl tradicinių maisto produktų, kad skaitmeninio vaisių ir daržovių trūkumas yra biologiškai aktyvių medžiagų (BAV) yra eliminuojami.Tai veda prie formavimas imunodeficito narių, pažeidžia antioksidantų apsaugą, sumažinti funkcinės veiklos, organų ir žmogaus sistemos, ir dėl to, kad:

Prasta atmintis

Pažeidimų miego

Sumažinti raumenų

Ardo nervų sistemą

Trapūs kaulai

Komplikacijos nėštumo metu

Tačiau rusijos mokslininkai sukūrė unikalią technologiją, gamybos vario dvigubos fermentacijos būdu.

Medus, praturtintas uogų, gamina bičių šeima pati iš mišinys natūralių gėlių medus, užpilai, vaistinių žolelių ir uogų sulčių iš miško uogų.Bičių šeimos yra praturtintas medaus su savo vertingų fermentų (amilazės ir invertaza), pirminio perdirbimo augalų nektaro, gėlės, ir tada jas perdirbti.

Nashienriched su didelės koncentracijos šių BAV: flavonoidų, organinių rūgščių, fermentų, taninų, monocytes, ir kitas organines medžiagas. (Vyatka valstybinis Universitetas: Išvada Nr. 06.11-22 "10 26.08 2013, tyrimo imties medaus pagal sutartį Nr. 811 02.07.20121).

Pakanka 1-2 šaukštelių teikti ne mažiau kaip 50% kasdien fiziologinius suvartojimo norma BAV, išvardytų aukščiau.

Vario dvigubos fermentacijos technologiją, jų gavimo, buvo sukurta sąskaita paramos fondą siekiant skatinti inovacijas (Sutarties Nr. 10204r \ 17355 iš 28.04.2012).

Mokslininkai iš Mitybos Instituto RAS ir vyatgu dalyvavo rengiant šiuos Medov.

Su rekomenduojamo vartojimo maisto ir biologiškai aktyvių medžiagų, jūs galite pamatyti šiuo dokumentu: "Pone 2.3.1.1915-04 metodinės rekomendacijos.Rekomenduojamas maisto produktų vartojimo ir biologiškai aktyvios medžiagos"

Magija, Medus, Ežiuolė

Medus, praturtintas BAV purpurinė ežiuolė (ryte medumi) prisideda prie stimuliatorius, nervų, virškinimo sistemoms.Rekomenduojama imtis ryte pabusti kūno likus 30 minučių iki pusryčių, geriamojo vandens.

Medus "Echinacea", sotieji ir storas nuoseklumą, yra tirštos tekstūros šiltų šafranas atspalvį.Minkštas ir harmoningas skonis tai medaus leidžia palaipsniui atidaryti skirtingų pažymi kiekvienos medaus sudedamoji dalis.Atsiveria medaus su švelniu gėlių akordas, kurį dominuojantis tonas vaistažolių šviežumo yra įtrauktos į antrąjį etapą.Poskonis sočiųjų, patvarūs, su plonu atspalvio medus žydėjimo.

Pasak tyrimų, žemės Echinacea purpurea yra šie BAS: алкоиды-1% флавоноиды-2, 12%, rauginimo вещества-5 2% esminius масла-0 6% оксикоричные кислоты-3% ir kt. 1% turinį produktas 100g 1G-asis verslo apskaitos standartas.

Magija Medaus Motherwort

Medus, praturtintas BAV tuščias (vakare medumi) funkciją, normalizuoja centrinės ir periferinės nervų, širdies ir kraujagyslių sistemas.Rekomenduojama imtis 1 valandą prieš miegą.

Medus "tuščias" yra subtilaus kreminės tekstūros, vidutinio tankio.Pats produktas yra plonas, malonus, minkštas ir gaivus skonis.Skonis pabrėžė aštrus vario dėmesį, išsiskiria dominuojanti žolių šešėliai, šalto ir turininga.Pagal skonį spektras yra pateikta ir tortų pastabos: tuščias vieną suteikia kartaus motyvas, kuris iš karto nuleisti saldus ir ilgas poskonis.

Pagal mokslinių tyrimų antžeminė dalis motherwort yra šie BAS: флавоноиды-3, 7%, rauginimo вещества-4, 7%, ekologiškų кислоты-1 5% полифенольные соединения-1 15% иридоиды-0, 9% ir kt.

Magija Medaus Mėlynių

Medus, praturtintas baves mėlynės, normalizuoja kraujagyslių sienelių, išlaiko plastiškumą iš kapiliarus, turi antioksidacinį aktyvumą.Jis naudojamas bet kuriuo metu per 1 valandą prieš maistą.

Medus, "mėlynių" yra blizgus bičių produktas, ametistas atspalvis, tankus, švelnus nuoseklumą.Pirmas skonį pastaba atsidaro pagal šviežumo mėlynių lapų ir maloni rūgštis, uogų minkštimo.Svarbiausia, kad medus jaučiasi plonos gėlių raštai ir intensyvus mėlynių akivaizdoje.Malonus ir prieskoniu, saldus uogų motyvais su silpna putojantis tradiciškai-rūgštus uogos švęsti.

Vaisių sudėtyje yra mėlynių: rauginimo вещества-12% ekologiškų кислоты-1 2% флавоноиды-2%, B grupės vitaminų, полифенольные соединения-1, 1% ir kt.

Žymos: ledo lęšiai aozoom3, žibintų gatvės 5 w, metal gear hg p402, žibinto saulės ip65, led driver 25 40x2, f1 skardžiai raštas, led driver 220v ip, žibinto sofirn c8a, žibinto tesla pwpb.


( 2 Reitingas )

Vnt.