VingoBow Prekės Diamond Anglies Pluošto Violončelė Lankas Pernambukas Veiklos VingoBow Prekės 4/4 Dydžio Saldus Tonas Pro. Lygio Modelis 130C

€110.11


◆ DEIMANTŲ, ANGLIES PLUOŠTO - puikus derinys, elastingumą ir kietumas.Jis gali gaminti galingai dinaminis garsas.Puikus svorio ir ilgio, maždaug 81 gramų,71.5 cm, įskaitant varžtą.Lengva žaisti.

◆ DĖL KONCERTAS NAUDOTI - Šis lankas apima aukštųjų technologijų deimantų, Anglies Pluošto ir tradicinių amatų įgūdžių.Jis yra pagamintas iš patyrusių lankas-maker ir pateiks jums šiltas ir skaidrus tonas.Tai rekomenduojame dėl žaidėjų, kurie yra tarpinis, ir iki.Tai yra sklandžiai, jautrus ir gražus būtų turėti.

◆ NATŪRALIŲ AŠUTŲ - Gerai atrinktų natūralių ašutų, puikus atsparumas, lengviau kanifolija.

◆ TOBULOS PUSIAUSVYROS TAŠKAS - Kaip žinote, pusiausvyros taško yra labai svarbu lankas.Mūsų kūrėjai visuomet sureguliuokite lankas pusiausvyros taško keletą kartų, siekiant užtikrinti, kad ji yra teisinga asortimentą.Labai pusiausvyros taškas leidžia kontroliuoti lankas lengviau ir patogiau.

◆ ATIDŽIAI, RANKŲ darbo - lankas visiškai pateikė tradicinių amatų įgūdžius.Tiesiai klijuoti, švarus darbas, pasiruošę žaisti.Jis yra geras stiprus lankas su išskirtiniu bounce stabilumą.

Kaip high-end anglies pluošto lankas, diamond anglies pluošto rodo, gražus deimanto modelis.Tai yra stabilesnė ir stipresnė struktūra.Plaukai yra gerai atrinktų natūralių ašutų iš Mongolijos.Ebony Black varlė rodo, natūralios medienos grūdų, ir puošia klasikinio akis.Natūralios odos rankena, elegantiškas nikelio sidabro siūlų vyniojimo, perlamutras Skaidrių.Varlė yra montuojamas su pilna nikelio ir sidabro.Visos dalys yra įrengtas tos pačios maker " nuo pradžios iki pabaigos, net ir valymo darbai.Tai geras lankas jūsų pasirinkimas!

Žymos: vingobow smuikas, violončelei priemonė, lankas anglies pluošto, violončelei, balta, lankas vingobow, violončelei varlė, anglies pluošto lankas rodyklių, anglies pluošto baltas lankas, anglies pluošto violončelė lankas, honda civic antspaudas.


( 2 Reitingas )

Vnt.