Paplūdimio rankšluosčių SUN & SURF 238 95X175

€15.15


SUN & SURF spausdinti aksomo, paplūdimio rankšluostis 100% medvilnė.Naujas labai absorbuojančia medžiaga, labai minkšta liesti Saulę ir Naršyti kolekciją su miesto fragmentais.Intensosy spalvų ir labai atsparus net ir po daugelio plauti.Modelis su Carabella centre rankšluostį su gėlių morivos ir legenda, mėlynas fonas.

Sun & Surf Surinkimo dabartinis modelis 2015 m.

Dydis: 175x95 CM maždaug.

Produkto Svoris: 522 gr.Pakuotės dydis: 30x20x05 CM

Pakankamai greitai, skalbimo mašina, nr. džiovintuvas reikia.Plauti 40 ° didžiausia.Išplaukite prieš naudojimą rekomenduojama.

Sudėtis: Medvilnė 100%

Drabužis išbandytas kilmės ir garantuoja 100% gamintojas.Ji pristatoma originalus prekių pakuočių su identifikavimo ženklo ir apvynioti popieriumi ir apsaugine plėvele.

Pristatymas Ispanija kurjerių Paq 72h (Pusiasalio ir Balearų).Europa skaičius 4/5 dienų UPS STANDAR paslaugos.Siuntoms į Kanarų Salas, pateikite ID numeris sertifikuota laišką paslaugos iki 2 kg per Ispaniją, post office (3-6 dienų).

30 dienų garantija, su nemokamu grįžti

Žymos: futbolas rankšluostį, fin banglentę, žirafa rankšluostį, banglentę, rankšluostį, plaukti rankšluostį, tek, suknelė rankšluosčiu, , bambuko nosinė, valdybos surf.


( 0 Reitingas )

Vnt.