Turbo kolektorius už Fiat PUNTO GT TURBO kolektorius išmetimo kolektorius T25

€126.70


Turbo kolektorius už fiat PUNTO GT UNO TURBO ACCIAIO ATTACCO T25 KOLEKTORIUS

Visą SS304 T25 FIA PUNTO GT TURBO KOLEKTORIUS IŠMETIMO KOLEKTORIUS

Tinka:

Už " Fiat PUNTO GT TURBO

Aprašymas:

100% 12mm Storio SS304 FLANŠO!!! ,SS304 vamzdynų,2mm storio vamzdžio!!!

Šis Kolektorius yra labai aukštos kokybės,aukščiausios kokybės, pasaulyje užtikrino, jums , pagaminti iš poliruoto 304 nerūdijančio plieno, tiek jungės ir Vamzdynai.38mm OT vamzdžiai,304 nerūdijančio plieno, su chromuota flanšai

Rengiant buvo imtasi siekiant užtikrinti, kad aerodinamiškai geriau pabėgti dūmai iš vamzdžio.Tai reaguoja žymiai pagerėjo.Flanšai yra papildomų storio, taigi, jį neturi patekti į numatytąjį.Tai buvo planuojama vėliau.Geresnis garsas - Turbo atleisti - Greičiau padidinti visus elementus parodyta nuotrauka bus teikiama !!!labai labai geros kokybės, užtikrinti!!!Visi perėjimai, buvo baigtas ir frezuotas, kad niekur kraštų trukdyti srautas. Pastaba: pristatymo kaina ,jūs galite prašome tyrimą mane, prieš užsakant,nes paprastai Vaisinetropikai.lt sistema rodo neteisingai, laivybos kaina yra didesnė kaip tikra laivybos kaina. laivybos kaina,Vaisinetropikai.lt kartais rodo neteisingai, galite tyrimo mane, prieš užsakant,galiu pacituoti jums pigiausias laivybos kaina .ypač vokietijos,Prancūzijos,jungtinės KARALYSTĖS,Australija,Austrija,Italija,lenkija,Olandija,belgija,čekijos respublika,singapūras,tailandas,pietų afrika, Saudo Arabija,Naujoji zelandija,ispanija,gali 1 00% užtikrinti, kad jūs mokėti importo pvm !!! ir ji paprastai trunka apie 5 14days pasiekti, kad dauguma šalių.

Žymos: fiat alavo, stūmoklio fiat gaisro, jeep liftas, ratlankio stick, kolektoriaus turbo, pranešimo žiedas, šviesos fiat punto 2, fiat, išmetamųjų dujų vamzdis, turbo kit.


( 2 Reitingas )

Vnt.