Tuya Smart WiFi Durų Jutiklis Atviras Duris Uždarytas Detektoriai WiFi Programėlės Pranešimas "Google" Pradinis Alexa Energijos Taupymas Akumuliatoriaus Darbo 1 Metus

€20.41


Wifi Durų, Langų Jutiklis

Tuya Smart WiFi Durų Jutiklis Atviras Duris Uždarytas Detektoriai WiFi Programėlės Pranešimas "Google" Pradinis Alexa Energijos Taupymas Akumuliatoriaus Darbo 1 Metus

Realiuoju laiku stebėti

Realiuoju laiku stebėti, ar durys / langai atidaromi.

Namų Signalizacijos

Jis gali darbų kaip namų apsaugos nuo įsilaužimo signalizacijos sistema, kai duris atidaryti, aliarmo pranešimų bus perkelta į telefoną programą.

Tuyasmart / Smart Gyvenimo APP

Valstybės Sinchronizacija

Nereikia nerimauti, ar durys / langai yra uždaryti, ar ne, kai jūs einate.Tai lengva patikrinti, durų / langų būklė per Tuya APP, kad galėtumėte keliauti be rūpesčių.

Gauti Signalai Nuotoliniu Būdu

Kai durys / langas atidarytas, nelegaliai, jutiklis bus išsiųsti realaus laiko aliarmo pranešimą, ir jūs galite nuotoliniu būdu gauna signalą priminimą į savo mobilųjį telefoną.

Mažos Galios Įspėjimas

Kai galia yra maža, jutiklis stumti pranešimų per Tuya APP priminti vartotojui pakeisti baterijas laikas.

Patikrinti, Ar Įrašyti Statusas

Jutiklis gali įrašyti durų / langų atidarymo / uždarymo statusą debesis.Vartotojas gali patikrinti šių duomenų bet kuriuo metu ir bet kur per Tuya APP.

Galia su baterijomis

Mažas suvartojimas ir energijos taupymas.Normalus batttery galite darbų per 1 metus.

Multi-purpose Paraiška

Atsižvelgiant į skirtingus poreikius, jutiklis gali būti naudojamas įvairių scenarious.

Lengvas Montavimas

Nereikia naudoti sudėtinga priemones, kai ją įdiegti.Tiesiog naudoti dvipuse juosta įdiegti, tvirtas ir patvarus.Kaip vaizdas, dvi strėlės yra priešinga, atstumas tarp dviejų komponentų, turėtų būti taip arti, kaip įmanoma, ir artimiausias atstumas neturėtų įtakos atidarant / uždarant duris / langą.

Produkto informacija

Žymos: signalizacijos durų, jutiklis wifi, pereiti tuya, namų smart, pritaikyti wifi, neo z banga, aqara durų, durų jutiklis wifi, durų tuya smart, zigbee.


( 2 Reitingas )

Vnt.