HAIRCUBE Plaukų Augimo Serumas Purškimo Gydymas, Plaukų Priežiūros Produktai, Plaukų Augimo Aliejus, Natūralus Organinis Plaukų Tonikas Grožio Produktai

€6.54


Veiksmingumas: Ekstraktai, įvairių augalų plaukų augimą esencijos, veiksmingai remonto mitybos galvos odos ir plaukų šaknų, ir pasiekia idealų poveikį, užkirsti kelią plaukų slinkimas.Taikymo sritis: visų rūšių plaukų slinkimas.Naudojimas: du Kartus per dieną, norint pasiekti geriausių rezultatų, prašome naudoti 1 ml purškalas, apie 4 -5 spray), tiesiogiai naudojamas mažiau plaukų, ne plaukai dalis galvos odą, padeda plaukų augimą; didinti skaičių naudojimas arba naudojimas gali pareikšti ne geresnis efektas; pagal instrukcijas, kiekvienas buteliukas gali būti naudojamas ne mažiau kaip 25-30 dienų, gali veiksmingai sumažinti plaukų slinkimą ir plaukų slinkimas.Naudojimo Vadovas : du Kartus per parą, paprastai ryte ir vakare, ne kas daugiau, kaip 6 valandas kiekvieną kartą.Įsitikinkite, kad jį naudoti, kai jūsų plaukai ir galvos oda bus visiškai sausi 1. Į tankumas, plotas plaukų, padalinkite plaukus į vieną ar daugiau eilučių, kiek galima pamatyti, kiek galvos. 2. Pakratykite buteliuką keletą kartų, paspauskite, ir purkšti tiesiai ant plaukų šaknų. 3. Švelniai masažuoja ir įsiskverbti į galvos odą pirštais, tada kruopščiai nuplauti Rankas.Naktį, įsitikinkite, atlikite aukščiau nurodytus veiksmus ir naudoti jį teisingai.Įsitikinkite, kad turite pakankamai laiko, kad visiškai išdžiūti prieš miegą.Pastaba: 1.Tiesioginis išorinis tepinėlį, tepinėlis, kad kitos dalys gali būti ilgi plaukai ir kitos dalys. 2.Tuo pačiu metu, kitų galvos odos vaistai, gali sukelti produkto gedimo. 3.Jei su svetainės raudonas patinimas, uždegimas, infekcija, skausmas ir kiti simptomai, nenaudoti. 4.Išoriniam naudojimui ne vidaus drabužius, vengti kontakto su akimis, jei atsitiktinio kontakto su akimis, naudokite daug vandens skalauti.

Žymos: plaukų gydymas, plaukų augimas, beaury amžinai plaukų, grožio priežiūros produktas, 2020 įtaisą, tonikas, plaukų purškalas, augimo plaukų serumas, gin, produkto odos.


( 4 Reitingas )

Vnt.