Originalus 6pcs/set Žvaigždžių ir Juostų iš PVC Batų Pakabukai Dekoruoti Amerikietiško stiliaus Batai tinka Priedai croc JIBZ X-mas Vaikams Dovanos

€5.61


Pirkėjas Pranešimas

Mūsų parduotuvė yra mažas didmeninės prekybos parduotuvė. (parduodame komplektais arba daug) 1. Visi produktai yra visiškai naujas. 2. Šis produktas yra aksesuaras tinka daug daiktų. (Croc batai, mokyklos maišus, pieštukų atvejais ir kt.) 3. Pirkėjai gali pirkti per kelis apmokėjimo būdus. (Mokėjimo puslapį) 4. Nemokamas pristatymas. 5. Jei tą patį laikotarpį ir pačiu adresu, informacijos, pirkėjas tik reikia mokėti krovinių už vieną užsakymą.Mes integruoti visus užsakymus šiam pirkėjui, ir tada pack ir laivų. 6. Pardavėjai paprastai procesas užsakymus ir laivas per 24 iki 48 valandų. 7. Mes paramos, tiesioginių pardavėjų, kad pirkti produktus. 8. Prieš perkant, prašome patvirtinkite adreso informacija gavėjas yra teisinga.

Valstybė Kaina

Tapti parduotuvė valstybė ir mėgautis VIP kaina parduotuvėje!

Teisinga tvarka, veiksmus

Nepamirškite paspausti gauti parduotuvės kuponus!

Prekės informacija nuotrauką

Atsiprašau, aš nežinau, kaip keisti nuotrauką.Mes tik žinome, gyvinti, kad nuotrauka būtų lengviau pirkėjai, norėdami pamatyti aiškiai.

Žymos: kamera strėlės, code geass anime, žavesio croc, la crocs batai, jibbitz, crocs dalys, pin croc, crocs moterų originalas, croc vyrai, berniukai crocs kids.


( 1 Reitingas )

Vnt.