Tikras natūralus audinės kailis naujas mados moterų striukė gpgb marškinėliai, kailio ir rudenį, ir žiemą trumpas populiarus audinės kailiniai paltai QD.YISHANG

€415.37


Vitrina Modelį ir Produkto

Aprašyti modelio pagrindinė informacija ir dydį, jis/ji dėvi.

1. Turtingas kailio ištekliai---Mūsų gamykloje yra nustatytas kailinius Miestą, kuris yra vienas iš didžiausių ir seniausių kailio miesto. 2. Geriausios kainos---Mes turime savo darbuotojas, iš visų priėmimo procesas, todėl mes galime pasiūlyti jums tiesiogiai gamyklos kainą.Ir mūsų kokybė yra garantuojama. 3. Ekologiški dažai. 4. Advanced design team---Galite pasirinkti savo dizainą, arba taip pat gali pasiūlyti nuotrauką (arba gamybos modelio), pritaikytą paslaugą. 5. Mūsų misija yra būti geriausias cooperator Vaisinetropikai.lt. 6. Greitai atsakymą---Paprastai, mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas, bet problemos iš jūsų.

Žymos: sujudimas dirbtiniais kailių paltai moterims, kailio kailiniai, mp kailiai, kailio, audinės kailiniai, audinės kailio originali striukė moterims, winterli paltai moterims, žąsų moteriški paltai, kailio kailiniai nekilnojamojo, kailio audinės nekilnojamojo, skirted žiemos paltai.


( 2 Reitingas )

Vnt.