Originalus Atgal Atvejis su Li-ion Baterija Garmin Fenix 1 Žiūrėti Galinį Dangtelį Garmin Fenix Sporto Žiūrėti atsarginės Dalys

€18.70


Atkreipkite dėmesį!!!!!!

Tai yra ne Pilnas GPS Žiūrėti, tik Dalys už jį !!!!!

LCD Dalys yra nestabili, jei įdiegti netinkamai, ji laimėjo " t darbas, siekiant apsaugoti jūsų teises, po mūsų pasiūlymą!

1. Mūsų Daiktų yra ir Originalių atsarginių dalių savo Garmin GPS , tai yra sandėlyje ir su labai geros kokybės, ir yra 100% išbandyta, gerai, kai mes išsiųsti, jūs galite pamatyti sekimo numerį jūsų užsakymą.

2. Mūsų prekės bus laivas su tos stipri pakavimo , Antistatikas krepšiai +Burbulas krepšys +Kartoninė Dėžutė

3. Prieš patvirtinant ekranas gali dirbti puikiai, nereikia naudoti klijų įdiegti mūsų ekraną savo įrangą, jei ekranas pasta klijai, mes negalime sutikti, kad grįšite jį ir paprašyti mokėjimo grąžinimo.

4. Prašome patikrinti, LCD Ekrane prieš diegdami, imtis vaizdo įrašą, kai jį išbandyti, įsitikinkite, kad jis dirba gerai, tada įdiegti.Jei LCD ekrane galima neveikia, prašome pateikti mums šią vaizdo, mes suteiksime jums tirpalas.

5.Išjunkite prietaisą/ ištraukite bateriją prieš jums patikrinti ar įdiegti LCD ekranas!Kitais atvejais ji neveiks!

6.LCD ekranas yra trapi, labai lengva išeiti, būkite atsargūs, kai jums patikrinti ar įdiegti!

Žymos: garmin varia rtl515, garmin gpsmap 62, ary laikrodžiai, a1502 ekranas, bandymo garmin zumo 660, nw20, garmin, fenix 6 garmin, vyrai žiūrėti, acer r13.


( 0 Reitingas )

Vnt.