Jeebel Stovykla G011 Galios Dujų Baliono Vienetas Bin Nešiojamų Iškylą Kempingas Kelionės Nešiojamų Viryklė Cilindrų Dujų Bakas Krosnys, Lauko

€35.96


Jeebel Stovykla G011

Dλkojame uώ Jeebel Stovykla .Šis produktas yra skirtas naudoti lauke, nuolat teikia kuro didelis prietaisą .Jūsų satisfacion su šios prekės ir jos saugios operacijos yra svarbiausias mūsų rūpestis.Todėl skirkite laiko perskaityti visą instrukciją, ypač Saugos Atsargumo priemones.Jie padės jums išvengti galimų pavojų, kad gali egzistuoti, kai dirbate su šiuo produktu.

Tikrinimas patikrinkite, ar prietaisas nuotėkio prieš naudojimą atidžiai.Būti įspėti, kai šie reiškiniai atsiranda. 1. Laisvumas ne ryšio prietaiso. 2. Vidinis guminis žiedas viduje 3 butano sąsaja nėra arba jis sugadintas. 3. Vario spalvos ritės sukrėtė ne viduryje vožtuvas sąsaja.Pastaba: Mūsų produktas yra skirtas patikrinti vožtuvas.Taip pat galite įdiegti dujų bako ir patikrinkite, ar poilsio, ar ji ištekėjo. (Būtinai veikti lauko) Veiklos 1.Įrengimas butano cilindras: Tekinimo butano dujų bakas laikrodžio rodyklės kryptimi ir įdiegti iki 3 dujų balionai. 2.Montavimas, dujų tiekimas, įranga: tarpinė vožtuvų tinka EN417 tipo vožtuvai. 3.Montuojant dujų rezervuarų ar dujų tiekimas, įranga gali būti jokio konkretaus užsakymo, tačiau, jei jums pasirinkti, įdiegti dujų tiekimo įrangą, pirmiausia, prašome užtikrinti, kad vožtuvo savo dujinė viryklė arba kitų yra uždaryti, tada įdiegti butano dujų bakas. 4. Nors mūsų dizainas gali pereiti pakeisti butano bakas laisvai pagal šaudymo valstybės krosnių arba kitų dujų įranga, mes rekomenduojame šią operaciją.Įspėjimas įsitikinkite, Kad jį naudoti lauko.Jei turite kokių nors klausimų, prašome nedvejodami susisiekite su mūsų klientų elektroninio pašto ir mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas.

Savybės: Palaikykite 1 iki 3, ilgo cilindro butano turėtojai (ne komplekte), kurios galite įsigyti kasdien rinkose.Standartinis srieginis adapteris skirtas krosnys ir lengva įdiegti ir pašalinti.Daugiau nei du turėtojai gali veiksmingai sumažinti laiką, iš lauko virtuvės rankena, patogus nešioti, puikiai tinka lauko GRILIS, kempingas ir piknikas.

Žymos: stovykla dujinė viryklė, benzinas dujų baliono, gasone nešiojamų butano viryklė, bulin t4, alocs visos, butano dujų butelių, pavaros oro, alkoholio degiklis, stovykla viryklė, teka dujos, viryklė.


( 0 Reitingas )

Vnt.