148pcs Žiūrėti Remonto įrankių Rinkinys Žiūrėti Nuorodą Pin Valiklis Atveju Atidarytuvas Pavasario Baras Valiklis Horlogemaker Gereedschap Remonto WatchTool Rinkinys

€12.34


148p cs Žiūrėti Remonto įrankių Rinkinys Žiūrėti Nuorodą Pin Valiklis Atveju Atidarytuvas Pavasario Baras Valiklis Horlogemaker Gereedsc laimė Remonto WatchTool Rinkinys

pecification :

Medžiaga: Legiruotojo plieno

Pakuotės dydis: (ilgis 20.5 plotis 10 storis 4.5 cm cm)

Gaminio pakuotės: juoda drobė pakuotės (išorinio dangos opp)

Savybės :

1.Multi-funkcija: gamyba įrankių rinkinys apima išardymas arba atidarydami dėklą patikslinti arba pakeisti dirželį, pakeisti bateriją, tarpinės ir kt.Šis įrankis padeda jums išspręsti žiūrėti problemų namuose, o ne eiti į remonto dirbtuves.Sutaupykite pinigų ir laiko.

2.Lengvas ir lengvas: žiūrėti remonto komplektas su juoda nailono užtrauktukas langelį patogus sandėliavimas, lengva priežiūra ir dirbti iš bet kur.Aukštos kokybės Qfun gamyba įrankis yra labai lengvas ir nešiojamų, ir ji yra labai patogi naudoti.

3.Tikslas: Tai labai tinka nuolatiniam darbui, pavyzdžiui, atidaryti atgal žiūrėti, reguliavimas dirželis, keisti laikrodžio baterijos, sandarinimo juostos, reguliavimas dirželis ir kt.

4.Professional: Šios aukštos kokybės 148-dalis žiūrėti įrankių rinkinys yra labai tinka profesionaliems ir bendro naudojimo, taip pat savo laikrodžių remonto ir reguliavimo poreikius.Labai tinka laikrodžių, kolektoriai, pradedantiesiems ir kt.

Pakuotės inclulding :

Iš viso 148pcs:

1 mėlynas diržas detacher

1 bazės be varžtų

1 moliūgas smalsių prietaisas

1 raudonos deformuoti peilis

1 nerūdijančio plieno pincetas

1 geltona dukart baigėsi fork

1 mažas plaktukas

3 plokšti atsuktuvai (1.0, 1.2, 1.4 dydis)

3 skylių, adatų (0.8, 0.9, 1.0)

37MM tris-žandikaulio atidarytuvas

1 dėžutė trijų-žandikaulio atidarytuvas (18 nagai)

atsarginių adatų mėlyna juosta remover 5

geltona dukart vadovavo šakių atsarginių vadovas 2. 8-25 antgaliai maišą (18 taisyklės * 6 = 108)

1 lentelė medžiaga

Žymos: ranka nustatyti įrankis, "pasidaryk pats" electron rinkinys, telefonu taisymo įrankis, dviračių kauliukai, pavasario baro priemonė žiūrėti, vyrai žiūrėti, įrankiai, elektriniai įrankiai, žiūrėti remonto įrankių rinkinys " lige, outillage, paslaugos rankiniai įrankiai.


( 5 Reitingas )

Vnt.