Aukštos Kokybės Grynas Organinių Ceilono Cinamono Miltelių

€21.62


Ceilono Cinamonas yra greitai tampa labai populiarus Šiaurės Amerikoje, dėl dviejų priežasčių.Pirmiausia ji turi itin mažai lygių Kumarinas, medžiagos žinoma, kad sukelti kepenų pažeidimas.Kadangi daugelis žmonių yra dabar atsižvelgiant Cinamono sveikatos naudą, įskaitant diabetą ir svorio paramos, Ceilono Cinamonas yra laikomas labiau tinka Cinamonas imtis kasdien.

Daugelyje šalių yra atrasti subtilių sudėtingumo Ceilono Cinamonas daugelyje receptų.Skirtingai nuo Cassia Cinamonas, kurie turi tendenciją būti ir saldus, ir aštrus, Ceilono Cinamonas yra papildomai saldus ir lengvas.Jis gali būti naudojamas įvairių receptų, kaip sukurti sudėtingas sluoksnių skonio, ypač pikantiški patiekalai.

Cinamono Nauda sveikatai

1.Pusė arbatos šaukštas cinamono per dieną gali sumažinti MTL Cholesterolio

2. Cinamonas turi kontroliuoti galimybė per kraujyje, todėl tai neįkainojamas pacientų, ypač sergančių 2 tipo Diabetu

3.Cinamonas taip pat gali nutraukti vaistus atsparus mielių infekcijos, kuri yra dažna liga.

4.Pasak tyrimą atliko U. S departamento žemės ūkio Maryland, remiantis Leukemija, Cinamonas buvo įrodyta, kad sumažinti masinio naikinimo ginklų platinimu Leukemijos ir Limfomos vėžio ląsteles

5.Ji turi anti-poveikį kraujo krešėjimui.

6.Remiantis studijos Kopenhagos Universitete, pacientai buvo atleisti, artritas skausmas ir galėjo vaikščioti be skausmo per vieną mėnesį nuo požiūrio, kai gydomieji su puse šaukštelio cinamono miltelių praturtintas įpilant vieną arbatinį šaukštelį medaus.

7.Tai yra natūralus maisto konservantas, nes jis stabdo bakterijų kolonizacija ir maisto gadinimas.

8.Cinamonas yra sakoma, kad padidinti Pažintinių funkcijų ir padidinti atminties galia.

Žymos: cinamono, malūnėlis žolė, epimedium macun, chondroitino, ženšenis, fung shui, gingko papuošalai, hormon, ceilono cinamonas, ženšenis sėklos.


( 1 Reitingas )

Vnt.