3in1 Sulankstomas Futbolas Nugalėtojas stalo Žaidimai Stalo ledo Ritulio Žaidimas Katapulta Šachmatų Plaukioja Šachmatų Tėvų-vaikų Interaktyvus Žaislas Šalis Žaidimas

€25.88


Sulankstomas 3in1 Futbolas Nugalėtojas stalo Žaidimai Stalo ledo Ritulio Žaidimas Katapulta Šachmatų Plaukioja Šachmatų Tėvų-vaikų Interaktyvus Žaislas Šalis Žaidimas

Ypatybė:

1.Medžiaga-pagamintas iš medienos masyvo karkaso ir medinių žaisti dalys, ekologiškas, gražus ir tvirtas, patvarus.Lygaus medinio rėmo leidžia lengvai skaidrę, kai žaidžia.

2.3 1 stalo žaidimas, stalo futbolo, ledo ritulio žaidimas, plaukioja šachmatai, nardai 3 1. daugiafunkcinis stalo žaidimas.Atidarymo langelį yra futbolo greitai lob žaidimas.Po lankstymo, yra lėktuvo lenta vienos pusės ir penkių dalių valdybos kita.Po lankstymo, jūs galite jį pasiimti bet kur žaisti.

3.Pagerinti rankų judesių koordinavimą-tai yra greito tempo veiksmo žaidimas, kad galėtų vystyti rankų judesių koordinavimą ir smulkiosios motorikos įgūdžius, stiprinti smulkiosios motorikos įgūdžius ir plėsti vaikų dėmesį.

4.Šeimos interaktyvus žaidimas-tinka 2 žaidėjams nuo 5 metų.Sportas, stalo žaidimai, idealus šeimos ir socialinę veiklą su vaikais ir draugais!Tai gali padėti jiems gauti kartu daugiau harmoningai ir stiprinti vaiko jausmas konkurencijos.

Specifikacija:

Pavadinimas:3 1. Futbolas Nugalėtojas stalo Žaidimas

Medžiaga: mediena

Dydis: išsiskleidė dydis: 60*30*2.5 cm sulankstytas dydis: 30*30*5cm

Pakavimo sąrašas:

1 x Greitas timpa(penki raudoni ir penkios juodos šachmatų + 2 elastinės virvės + elastinga virvė montavimo schema *1)

Plaukioja Šachmatai (Pėstininkas*20+Kauliukai*2)

Gobang (Pėstininkas*68)

Pastaba:

1. Ten gali būti šiek tiek dydžio nukrypimai dėl vadovo matavimo, skirtingus matavimo metodus ir priemones.

2. Nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva punktas dėl skirtingų menamo šviesos, kampą ir ekrano monitorius.

Žymos: šachmatų lenta, žaidimas, darbalaukio streso, stalo žaidimas, žiūrėti nugalėtojas, iq žaislai, žaidimai, ledo ritulio stalo ledo ritulys, super nugalėtojas, sprogstamasis kačiukai šalies paketas originalas, oro ritulys.


( 0 Reitingas )

Vnt.