Apie mus

Vaisinė "Tropikai"

Spalvingo skonio namai

Vaisiniai kokteiliai

Mūsų receptai yra laiko patvirtinti ir išbandyti.
Firminiuose vaisių kokteiliuose “Tropikai” gausu vitaminų ir naudingų mineralinių medžiagų.
Vaisinė “Tropikai” misija įnešti spalvingumo, gero skonio ir energijos pliūpsnį į jūsų dieną, suteikiant jums reikalingų maistinių medžiagų. Pas mus užsakytas kokteilis visada nušvies jūsų dieną. Apsilankykite ir išsirinkite savo mėgstamiausią kokteilį jau šiandien.

Energinga ir labai vertinga

Daugelio jau pamėgti vaisių kokteiliai ne tik labai gardūs, bet ir turi labai daug naudingų savybių žmogaus sveikatai. Į firminį mūsų desertą “Tropikai” dedami šviežių bananų ir mangų gabaliukai. Egzotinis, nuostabiais tropikais kvepiantis mango vaisius yra nepaprastai naudingas mūsų sveikatai dėl jame esančios vitaminų, bei mikroelementų gausos. Tai kartu ir puiki apsauga nuo daugelio ligų ir sveikatos sutrikimų. Manguose gausu vitamino A ir flavonoidų, tokių kaip beta karotinas, alfa karotinas ir beta kriptoksantinas.Taip pat daug vitamino B6 (piridoksino), vitamino C ir vitamino E, kalio. Nereikia pamiršti ,kad ir bananuose yra gausu kalio, kalcio, magnio, fosforo, natrio,bei geležies.Vienas svarbiausių komponentų mūsų firminiame deserte “Tropikai” yra avokadų kremas. Jis gaminamas iš šviežių avokadų. Šiuose vaisiuose gausu vitaminų C, E, D, K, B1, B2, B6, biotino, karotino, folio rūgšties. Dar vienas sotumo, mineralų ir vitaminų gausa neatsiliekantis komponentas yra anakardžių ,bei pistacijų riešutai. Riešutai yra vienas svarbiausių baltymų ir energijos šaltinių.Taip pat juose yra galingų antioksidantų, seleno, vitamino E.

Analogų neturintis produktas

Deserte “Tropikai” yra braškių, kriaušių, mangų, persikų ir net guavos. Per ilgus metus išgauti tobulo skonio kokteiliai suteikia kokteiliui gaivos, kuri lydės jus visą dieną. Maistinės vertės vaisinis desertas prilygsta normaliam maisto patiekalui, tinkantis naudoti tiek ryte, per pietus ar net vakare. Kviečiame paskanauti per ilgus metus ištobulinto mūsų nepakartojamo skonio produkto.

Jūsų nuomonė mums svarbi

Išbandyk ir Tu!

Kviečiame paskanauti per ilgus metus ištobulinto mūsų nepakartojamo skonio produkto

Skambinkite : +370 613 20111